Sat 11 Jan 2020

Dames

Dames

China
CHN China 0 - 3 NED Nederland
Nederland
Sun 12 Jan 2020

Dames

Dames

China
CHN China 2 - 4 NED Nederland
Nederland
Sat 18 Jan 2020

Heren

Heren

India
IND India 5 - 2 NED Nederland
Nederland
Sun 19 Jan 2020

Heren

Heren

India
IND India 3* - 3 NED Nederland
Nederland
Fri 24 Jan 2020

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje 2 -2* DUI Duitsland
Duitsland
Sat 25 Jan 2020

Dames

Dames

Australië
AUS Australië 3* - 3 BEL België
België

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 2 -2* BEL België
België

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje 1 - 5 DUI Duitsland
Duitsland
Sun 26 Jan 2020

Dames

Dames

Australië
AUS Australië 1 -1* BEL België
België

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 2 - 4 BEL België
België

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten 0 - 9 NED Nederland
Nederland
Fri 31 Jan 2020

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje 3 - 4 NED Nederland
Nederland
Sat 01 Feb 2020

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 1 - 2 BEL België
België

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 4* - 4 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 2 - 6 BEL België
België

Dames

Dames

Australië
AUS Australië 2 - 1 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje 2 - 4 NED Nederland
Nederland
Sun 02 Feb 2020

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 4 - 1 BEL België
België

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 5 - 1 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 1 - 3 BEL België
België
Fri 07 Feb 2020

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië 6 - 2 VS Verenigde Staten
Verenigde Staten
Sat 08 Feb 2020

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië 3 - 4 SPA Spanje
Spanje

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 1* - 1 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG BEL België
België

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 0 - 3 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

India
IND India 2 - 1 BEL België
België

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië 6 - 1 VS Verenigde Staten
Verenigde Staten
Sun 09 Feb 2020

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië 5 - 1 SPA Spanje
Spanje

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 0 - 3 GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 2 -2* GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG BEL België
België

Heren

Heren

India
IND India 2 - 3 BEL België
België
Sat 15 Feb 2020

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 3 - 1 VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 1 - 4 SPA Spanje
Spanje

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië 2 -2* NED Nederland
Nederland
Sun 16 Feb 2020

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië 2 - 0 NED Nederland
Nederland

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 3 - 1 VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 3 - 2 SPA Spanje
Spanje

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië 2 -2* NED Nederland
Nederland
Mon 17 Feb 2020

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië 1 - 3 NED Nederland
Nederland
Fri 21 Feb 2020

Heren

Heren

India
IND India 3 - 4 AUS Australië
Australië
Sat 22 Feb 2020

Heren

Heren

India
IND India 2* - 2 AUS Australië
Australië
Fri 28 Feb 2020

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 5 - 3 ARG Argentinië
Argentinië

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 1 -1* ARG Argentinië
Argentinië
Sun 01 Mar 2020

Heren

Heren

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 2 - 3 ARG Argentinië
Argentinië

Dames

Dames

Nieuw-Zeeland
NZL Nieuw-Zeeland 5 - 3 ARG Argentinië
Argentinië
Fri 06 Mar 2020

Dames

Dames

Australië
AUS Australië 0 - 2 ARG Argentinië
Argentinië

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 3 -3* ARG Argentinië
Argentinië
Sat 07 Mar 2020

Dames

Dames

Australië
AUS Australië 0 - 2 ARG Argentinië
Argentinië

Heren

Heren

Australië
AUS Australië 5 - 1 ARG Argentinië
Argentinië
Sat 14 Mar 2020

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG AUS Australië
Australië

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje AFG - AFG AUS Australië
Australië
Sun 15 Mar 2020

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG AUS Australië
Australië

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje AFG - AFG AUS Australië
Australië
Thu 19 Mar 2020

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG BEL België
België

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG BEL België
België

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland
Fri 20 Mar 2020

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland
Sat 21 Mar 2020

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG AUS Australië
Australië

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG AUS Australië
Australië
Sun 22 Mar 2020

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG AUS Australië
Australië

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG AUS Australië
Australië

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland
Thu 26 Mar 2020

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG BEL België
België

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG BEL België
België

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG AUS Australië
Australië
Fri 27 Mar 2020

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG AUS Australië
Australië
Sat 28 Mar 2020

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland
Sun 29 Mar 2020

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG AUS Australië
Australië

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG AUS Australië
Australië

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland
Fri 10 Apr 2020

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG CHN China
China
Sat 11 Apr 2020

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG CHN China
China
Sat 25 Apr 2020

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG CHN China
China

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG IND India
India
Sun 26 Apr 2020

Dames

Dames

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG CHN China
China

Heren

Heren

Duitsland
DUI Duitsland AFG - AFG IND India
India
Tue 28 Apr 2020

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Wed 29 Apr 2020

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Fri 01 May 2020

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG AUS Australië
Australië
Sat 02 May 2020

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG IND India
India

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG CHN China
China

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG AUS Australië
Australië
Sun 03 May 2020

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG IND India
India

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG CHN China
China
Fri 15 May 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG SPA Spanje
Spanje
Sat 16 May 2020

Heren

Heren

Australië
AUS Australië AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Australië
AUS Australië AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië
Sun 17 May 2020

Heren

Heren

Australië
AUS Australië AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Australië
AUS Australië AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG SPA Spanje
Spanje

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië
Thu 21 May 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië
Sat 23 May 2020

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Heren

Heren

India
IND India AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG ARG Argentinië
Argentinië
Sun 24 May 2020

Dames

Dames

China
CHN China AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

India
IND India AFG - AFG NZL Nieuw-Zeeland
Nieuw-Zeeland

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG SPA Spanje
Spanje
Mon 25 May 2020

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG VS Verenigde Staten
Verenigde Staten

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG SPA Spanje
Spanje
Fri 29 May 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Sat 30 May 2020

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Sun 31 May 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG GBR Groot-Brittannië
Groot-Brittannië

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Fri 05 Jun 2020

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG CHN China
China

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG IND India
India
Sat 06 Jun 2020

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Dames

Dames

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG CHN China
China

Heren

Heren

Argentinië
ARG Argentinië AFG - AFG IND India
India
Sun 07 Jun 2020

Dames

Dames

Verenigde Staten
VS Verenigde Staten AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Sat 13 Jun 2020

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje AFG - AFG IND India
India

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Sun 14 Jun 2020

Heren

Heren

Spanje
SPA Spanje AFG - AFG IND India
India

Heren

Heren

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Dames

Dames

Groot-Brittannië
GBR Groot-Brittannië AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Fri 19 Jun 2020

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Sat 20 Jun 2020

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Sun 21 Jun 2020

Heren

Heren

Nederland
NED Nederland AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland

Dames

Dames

Nederland
NED Nederland AFG - AFG DUI Duitsland
Duitsland
Fri 26 Jun 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG NED Nederland
Nederland

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG NED Nederland
Nederland
Sun 28 Jun 2020

Dames

Dames

België
BEL België AFG - AFG NED Nederland
Nederland

Heren

Heren

België
BEL België AFG - AFG NED Nederland
Nederland